دبیر را به آمریکا راه ندادند- دبیرهم می‌گوید تیم‌ملی کشتی ایران را به آمریکا نمی‌فرستد

فیلمی که فاکس نیوز پخش کرد دردسرساز شد

علی پامیر
۱۴ | بهمن | ۱۴۰۰ ۲۷۰ ۰

▪️علی‌رضا #دبیر نامه‌ زده به رئيس فدراسیون کشتی #آمریکا، و نوشته چون به او و پنج‌تن دیگر از اعضای کاروان تیم‌ملی کشتی فرنگی و آزاد مردان ایران روادید ورود به  آمریکا داده‌ نشده، تیم‌ ایران در بازی دوستانه‌ی ۲۳بهمن با آمریکا شرکت نمی‌کند و گفته این کار

👈 جز دبیر که گویا بابت شعارهای مرگ بر آمریکا‌ی‌اش در یک برنامه‌ی تلویزیونی، ویزا نگرفته، آمریکایی‌ها قول داده‌ بودند، به پنج‌نفر دیگر، ازجمله کامران قاسم‌پور قهرمان ۹۲ کیلوگرم جهان، مجید داستان در ۶۱ کیلوگرم و حجت نظری سرپرست تیم ویزا را بدهند. دبیر سال‌ها گرین کارت آمریکا را داشته.

👈 چندهفته پیش فیلمی از دبیر منتشر شد که در آن او در برنامه‌ای به مناسبت سالگرد ترور قاسم سلیمانی، فرمانده شهید و پیشین نیروی قدس سپاه، بر شعار مرگ بر آمریکا تاکید داشت. تلویزیون آمریکایی فاکس‌نیوز گزارش داد علی‌رضا دبیر که شعار مرگ‌ بر آمریکا می‌دهد از ۲۰سال پیش گرین کارت آمریکا را دارد و تصاویری از اموال او در آمریکا منتشر شد.

👈اما بعدتر دبیر که بارها به آمریکا سفر داشته، مدعی شد گرین کارت آمریکا را پس داده و به مسوولان آمریکایی گفته که از آمریکا خوشش نمی‌آید و تاکید کرد اگر آمریکایی‌ها به یک تن از اعضای هیات ایران ویزا ندهند، تیم ایران به آمریکا نمی‌رود.

نظرات

نظری ثبت نشده است، اولین نفر باشید

نظر دهید
قوانین ارسال نظر
ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظراتی که حاوی توهین باشند منتشر نخواهند شد لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

مطالب مرتبط