کفش مجسمه تناولی را دزدیده‌اند؟ معاون فرهنگی و هنری سازمان زیباسازی شهرداری تهران: بله و زنگ زدیم که یکی دیگر برایش درست کنند

سازمان زیباسازی می‌گوید مسئول حفاظت از مجسمه‌های شهر با او نیست

روزآروز
۱۲ | اسفند | ۱۴۰۰ ۱۲۵ ۰

روز گذشته خبری مبنی بر دزدیده شدن کفش مجسمه پرویز تناولی در پارک شفق تهران منتشر شد که تصاویر منتشرشده از سوی شهروندان این خبر را تصدیق می‌کرد.

خبرنگار ایسنا پیگیر خبر شده و زنگ زده به مجید قادری، معاون فرهنگی و هنری سازمان زیباسازی شهرداری تهران. او هم در جواب گفته «بله؛ ما مطلع شدیم که یک لنگه کفش از مجسمه آقای تناولی در پارک شفق ربوده شده است. بلافاصله با خانواده این هنرمند تماس گرفتیم که هنرمندی را معرفی کنند که ان‌شاءالله مرمت اثر شروع شود و به حالت قبلش برگردد.»

قادری در پاسخ به این سئوال که مسئول حفاظت این مجسمه‌ها با کیست به گفتن این جمله اکتفا کرد که «نگهداری این آثار بر عهده سازمان زیباسازی نیست. ما وظیفه نصب این آثار در سطح شهر را بر عهده داریم. چون داخل پارک بوده مسئولیت حفظ و نگهداری آن برعهده سازمان زیباسازی شهر تهران نبوده است.»

نظرات

نظری ثبت نشده است، اولین نفر باشید

نظر دهید
قوانین ارسال نظر
ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظراتی که حاوی توهین باشند منتشر نخواهند شد لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

مطالب مرتبط