روایتی بدتر از حرف‌های وزیر کشور درباره اعتراضات آبان ۹۸: او با تمسخر گفت فقط به سر شلیک نشد؛ به کمر و پای معترضان هم شلیک شده

️دعوای نماینده تبریز و وزیر کشور همچنان ادامه دارد

روزآروز
۲۱ | فروردین | ۱۴۰۰ ۲۴۶ ۰

️دعوای نماینده تبریز و وزیر کشور همچنان ادامه دارد. در جدیدترین اظهارات احمد علیرضابیگی به روزنامه «شرق» درباره آمار کشته‌شدگان اعتراضات آبان ۹۸، گفته:️«با اینکه بارها خواستار توضیح رحمانی فضلی درباره آمار کشته‌شدگان آبان بودیم، هرگز پاسخی دریافت نکردیم و فقط جناب وزیر گفتند اگر پاسخ می‌خواهید، در جلسه ای غیرعلنی توضیح خواهم داد که هرگز این جلسه وعده داده شده، تشکیل نشد.
 
او گفته هیچ مقام رسمی‌ای حاضر به توضیح آنچه در حوادث آبان رخ داده به نمایندگان مجلس نشد و درخواست‌ها و پیگیری‌های ما بی‌پاسخ ماند: «وقتی از وزیر درباره کشته‌ها سوال شد، با لحنی تمسخرآمیز گفتند فقط به سر شلیک نشد و به کمر و پای معترضان هم شلیک شده است».

👈آذر ۹۸ یک ماه پس از اعتراضات بنزینی هم محمود صادقی نماینده مجلس دهم روایت مشابهی از گفته‌های وزیر کشور در جلسه یکی از کمیسیون‌های مجلس وقت ارائه کرده بود.

نظرات

نظری ثبت نشده است، اولین نفر باشید

نظر دهید
قوانین ارسال نظر
ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظراتی که حاوی توهین باشند منتشر نخواهند شد لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

مطالب مرتبط