احمدی‌نژاد: خطر خیزش گرسنگان را هر روز بیش از دیروز حس می‌کنم

روایت رسانه احمدی‌نژاد از دیدار سردار نجات با او

روزآروز
۵ | خرداد | ۱۴۰۰ ۱۸۹ ۰

️کانال تلگرامی محمود احمدی‌نژاد در مطلبی مدعی شده که شب قبل از اعلام رسمی اسامی نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری، «سردار نجات فرمانده قرارگاه ثارالله و مسئول امنیت شهر تهران» به منزل احمدی‌نژاد رفته و «رد صلاحیت» او را به این داوطلب ریاست‌جمهوری اعلام کرده است. این رسانه‌ی احمدی‌نژاد مدعی شده که سردار نجات از احمدی‌نژاد «خواستار همکاری و سکوت و همراهی شده» و «گفته است که تمایلی به بازداشت حامیان او که افرادی حزب اللهی و انقلابی هستند، ندارد».

▪️بنا به این روایت، احمدی‌نژاد سخنانی پاسخ به صورت شفاهی گفته و به صورت کتبی هم به نجات ارائه کرده است.

احمدی‌نژاد دم در خانه‌اش. این عکس پس از انتشار شایعاتی درباره محدودیت در رفت و آمد او منتشر شده است


▪️رییس دولت‌های نهم و دهم گفته: ️«عده‌ای به جد، دنبال رد صلاحیت من هستند. چرا باید مرا رد کنند؟ چنین حقی را هیچ کس ندارد و من این عمل ناحق را هرگز نه تایید و نه در برابر آن سکوت می‌کنم.

▫️مسئول وضعیت اخیر هم دولت و هم حکومت است، ولی اگر من رد صلاحیت بشوم و وضعیت بدتر بشود که صد در صد خواهد شد، مردم دیگر این را از چشم دولت نمی بینند، بلکه فقط آن را از چشم حکومت خواهند دید.

▫️آیا از من انتظار دارند به خاطر رد صلاحیت خودم، برای آنها هورا بکشم؟

▫️با نگرانی روز افزون، خطر خیزش گرسنگان را هر روز بیش از دیروز حس می‌کنم

▫️به مدد مهندسی انتخابات در سال‌های ۹۲ و ۹۶ قدرت را برای دو دوره در دست گرفتند

▫️من در دوران دولت‌های نهم و دهم کمک‌های بسیاری به سپاه از جهات مختلف انجام دادم و بارها به خاطر این کار از سوی گروههای سیاسی و مخالفین داخل و خارج شماتت شدم. اما دولت روحانی کمک‌ها را قطع کرد و محدودیت هم به‌وجود آورد.

▫️دولت روحانی در چهار سال اول به طور مکرر هرچه می خواست علیه ما گفت. چرا سپاه و رسانه‌هایش هیچ حمایتی از ما نکردند و برعکس، همسو با آنان علیه ما تبلیغات سوء انجام دادند؟!

▫️من همیشه به فکر بچه های سپاه بودم. حتی وقتی شب عید، اطلاعات سپاه پول برای پرداخت حقوق پرسنل نداشت، به آنها پول رساندم.

▫️اما به جایش آقای بقایی که زحمت این کار را کشیده بود به اتهام واهی حیف و میل بیت‌المال دستگیر و محکوم می‌کنند و بلایی سرش می‌آورند که روزانه دهها قرص اعصاب می خورد و نمی‌تواند تعادلش را در راه رفتن حفظ کند

▫️برادر دیگرم آقای مشایی را آنقدر تحت فشار قرار دادند که امروز در نقطه نامعلومی در شمال کشور خود را از جامعه کنار کشیده و به تنهایی زندگی می‌کند

▫️در دوره دولت من، مردم ایران، راضی، خوشحال و امیدوار به آینده بودند، اما اکنون در وضعیت بسیاری بدی به سر می‌برند.

▫️اطمینان دارم که کشور را می توان نجات داد و من کاملا برای کار توانا هستم و برنامه دارم و می‌دانم که چگونه کشور را باید اداره کنم».

نظرات

نظری ثبت نشده است، اولین نفر باشید

نظر دهید
قوانین ارسال نظر
ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظراتی که حاوی توهین باشند منتشر نخواهند شد لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

مطالب مرتبط