تلویزیون آرژانتین خبر مرگ ویلیام شکسپیر، نویسنده سرشناس، پس از تزریق واکسن را اعلام کرد

گافی از جنس گاف‌های صداوسیمای وطنی در آرژانتین یافت شده

روزآروز
۹ | خرداد | ۱۴۰۰ ۹۳۶ ۰

▪️تصویر واکسن‌زدن این پیرمرد را یادتان می‌آید؟ ویلیام بیل شکسپیر، پیرمرد انگلیسی است که دومین‌نفری بود در جهان که واکسن فایزر زد و حالا مرگ او به یک داستان خنده‌دار در آرژانتین بدل شده.

▪️اما نوئلیا نویلو، مجری خبر شبکه ۲۶ آرژانتین، در هنگام خواندن خبر مرگ شکسپیر گفت: «خبری رسیده که با توجه به بزرگی و عظمت این مرد همه ما را متحیر کرده؛ از ویلیام شکسپیر و مرگ او حرف می‌زنیم

▫️او روی پخش تصویر واکسن زدن ویلیام (بیل) شکسپیر افزوده: «همان‌طور که همه ما می‌دانیم، او یکی از مهم‌ترین نویسندگان انگلیسی‌زبان جهان است؛ برای من یک استاد. او اولین مردی بود که واکسن ویروس کرونا را دریافت کرد و در سن ۸۱ سالگی در انگلستان درگذشت.» مجری، شکسپیر ، نویسنده بزرگ سده ۱۷ را با شکسپیر، کارگر بازنشسته رولز رویس اشتباه گرفته بود.

▪️گاف گوینده خبر آرژانتینی را فی‌الفور کاربران شبکه‌های اجتماعی دست گرفتند؛ یکی نوشت: «بیایید برای او سوگواری نکنیم، او قرن‌ها از عشق و محبت مردم بهره‌مند شد.»

▫️یکی دیگر نوشت: «بریتانیا بیش از چهار قرن طول کشید تا درباره ویروس هشدار دهد.آن‌وقت آن‌ها چین را مقصر می‌دانند.»

▪️حالا ماجرا از این قرار است که ویلیام بیل شکسپیر ۸۱ساله بر اثر سکته مغزی که هیچ‌ربطی هم به واکسن کرونا نداشته در کاونتری انگلیس درگذشت.

نظرات

نظری ثبت نشده است، اولین نفر باشید

نظر دهید
قوانین ارسال نظر
ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظراتی که حاوی توهین باشند منتشر نخواهند شد لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

مطالب مرتبط