منصور ارضی: فضای مجازی را دشمن برای ما فراهم کرده است؛ دولت بلیت سفر به ترکیه، مغولستان و... را ارزان کرد تا کربلا تعطیل شود

ارضی: «جمع کنید بروید، دولت شما دیگر تمام شد. ما طبق فرمان مقام معظم رهبری پای جلسات ایستاده‌ایم».

روزآروز
۱۰ | امرداد | ۱۴۰۰ ۳۶۹ ۰

▪️منصور ارضی یکی از مداحان، در همایشی مجازی که با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی‌برگزار شده، گفته که «فضای مجازی را دشمن برای ما فراهم کرده است».

▪️او درباره برگزاری هیات‌های محرم گفته «سال گذشته به وزیر بهداشت و مسئولین این وزارتخانه گفتم ممکن است فعالیت مدافعان سلامت را تعطیل کنند یا به خاطر کرونا فعالیت مرزبانان را تعطیل کرد؟ هیأت‌ها را هم نمی‌توان تعطیل کرد زیرا فعالیت آنها در گرو سلامت معنوی مردم است».

▪️ارضی افزوده «ما باید برنامه‌ریزی کنیم تا جلسات عزاداری را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار کنیم و به دنبال برگزاری مجازی نباشیم، زیرا این جلسات میدان مبارزه ماست. باید در شهرها تمام مراسم‌های سنتی البته جدا از آنها که خط قرمز هستند، مانند قمه‌زنی که مقام معظم رهبری حرام کردند باید برگزار شود».

▪️این مداح با حمله به دولت گفته «این دولت هشت سال از مقام معظم رهبری خرج کرد و به قول آقای مصباح هر چه به دولت گفتیم، گفتند به نظام اعتراض می‌کنید؛ در حالی که مقام معظم رهبری روضه‌اش را حتی یک نفره تعطیل نکرد. چرا سال قبل برخی جلسات روضه را تعطیل کردند؟ برای این باید استغفار عملی کنید».

▪️به گفته او «هر نظامی که ارکانش تعطیل شود، کارش تمام است. هیأت و سینه‌زنی رکن اصلی نظام است».

▪️ارضی که به گفتن صحبت‌های‌ توهین‌آمیز از تریبون شهرت دارد، ادامه داده «معاون وزیر بهداشت می‌گوید هیأت‌ها باید به دستور مراجع و مقام معظم رهبری عمل کنند. جمع کنید بروید، دولت شما دیگر تمام شد. ما طبق فرمان مقام معظم رهبری پای جلسات ایستاده‌ایم».

▪️او در اظهاراتش دولت را به خائن بودن متهم کرده و گفته «این دولت بلیت سفر به ترکیه، مغولستان و... را ارزان کرد تا کربلا تعطیل شود. آنها خائن بودند. ما باید بایستیم و با حضور تمام نیروها، زنده جلسه بگیریم و سینه بزنیم. تا یک‌سال غفلت در سال قبل را جبران کنیم. دستگاه امام حسین(ع) شفابخش است. اینها می‌خواستند بگویند نیست. همواره بیماران لاعلاج را به هیأت می‌آوردند و شفا می‌گرفتند. آیا دروغ است؟ جبهه را خالی نکنید و کار را به فضای مجازی نکشید»./بنا به گزارش فارس

نظرات

نظری ثبت نشده است، اولین نفر باشید

نظر دهید
قوانین ارسال نظر
ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظراتی که حاوی توهین باشند منتشر نخواهند شد لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

مطالب مرتبط