جهل و عقده؟!

مقام ارشد عقیدتی و سیاسی پلیس اصرار دارد که طرح ناظر در وضع حجاب جامعه موثر بوده

روزآروز
۲۰ | دی | ۱۴۰۰ ۱۷۱ ۰

▪️علی‌رضا ادیانی، رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی کشور درباره اجباری بودن حاب گفته: «یکی از ارزش‌های پذیرفته شده ملت ایران حجاب است؛ هر شهروندی باید قانون کشور را رعایت کند. آزادی مرز دارد و کسی حق ندارد با رفتار خود آزادی دیگران را محدود کند.»

▫️این مقام ارشد پلیس گفته علت شمار کم موارد رعایت نکردن حجاب، جهل، عقده‌های درونی و خانوادگی و مخالفت سیاسی است که ازسوی «دشمن» است.

▪️او افزوده: «من همچنان طرفدار جدی «طرح ناظر» هستم، چون هیچ جامعه‌ای بدون ارزش‌های‌اش نمی‌تواند به سامان برسد.

▫️به نظر بنده این طرح بها دادن به افرادی است که در خودرو کشف حجاب می‌کنند چون میان آن‌ها و مامور برخوردی نیست.ا ین طرح اثر بسیار مثبتی داشته و کشف حجاب در خودرو را کاهش داده.» . بنابر ادعای او این طرح اصلاح شده و با اصلاح آن اعتراض‌ها بدان کم شده./ بنابر گزارش خبرگزاری مهر

👈 در طرح ناظر، ماموران نامحسوس پلیس کسانی را که بنابر گزارش آن‌ها در خودروها مشکل حجاب داشته‌اند، در خیابان‌ها و ... زیرنظر دارند و گزارش می‌کنند و پلیس با پیامک از آن‌ها می‌خواهند که به مراکز مربوط بیایند و ممکن است خودروی‌شان توقیف شود.

👈 اجرای این طرح با اعتراض‌ها و انتقادهای فراوانی روبه‌رو بود- ازجمله این‌که بسیاری مردان می‌گفتند برای آن‌ها پیامک ایراد در حجاب فرستاده شده.

نظرات

نظری ثبت نشده است، اولین نفر باشید

نظر دهید
قوانین ارسال نظر
ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظراتی که حاوی توهین باشند منتشر نخواهند شد لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

مطالب مرتبط