نائب رئیس انجمن روانشناسان اسلامی: در غرب آژانس‌هایی هستند که همسر و فرزند کرایه می‌دهند

نائب رئیس انجمن روانشناسان اسلامی به مادران توصیه کرد که «باید احادیثی که درباره فرزند و فرزندآوری است جمع آوری کرده و مرتب آن‌ها را مرور کنند»

روزآروز
۲۴ | دی | ۱۴۰۰ ۲۹۶ ۰


▪️مهدی هادی نائب رئیس انجمن روانشناسان اسلامی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران گفته «امروز مشکلاتی که دربرخی جوامع حل نشده به دلیل آن است که خانواده‌ها در آن جوامع متلاشی شده‌اند».


▪️او افزوده «در جوامع غربی شاهدیم که برایافراد بسته‌های حمایتی تعریف می‌شود و آژانس‌های کرایه همسر و فرزند تعریف کرده‌اند تا افراد از افسردگی‌های دراز مدت خارج شوندکه این حرکات در جوامع غربی یعنی به انحراف کشیدن مسیر بشریت».


▪️به گزارش صدا و سیما، او به مادران توصیه کرد که «باید احادیثی که درباره فرزند و فرزندآوری است جمع آوری کرده و مرتب آن‌ها را مرور کنند».


▪️به گفته نائب رئیس انجمن روانشناسان اسلامی «ازدواج و فرزندآوری می‌تواند مشکلات را حل کند و پدر و مادر وقتی با بچه ارتباط برقرار می‌کنند شبیه خداوند می‌شوند و کارخداوند خلقت و ارتباط برقرار کردن با بنده است».

نظرات

نظری ثبت نشده است، اولین نفر باشید

نظر دهید
قوانین ارسال نظر
ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظراتی که حاوی توهین باشند منتشر نخواهند شد لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید

مطالب مرتبط