زندگی

تو بازنده نیستی!

در دورانی زندگی می‌کنیم که همه چیز رقابت شده است. بسیاری از مردم نگران هستند که در مسابقه شهرت یا موفقیت اقتصادی برنده شوند. اما همه زندگی این مسابقه‌ها نیست.  

زندگی روزآروز
بیشتر بکاوید

دروغگوها چه کسانی هستند و چگونه می‌شود آن‌ها را شناخت؟

دروغگوها همیشه دماغوشون مثل پینوکیو دراز نمیشه، پس چطور میشه اونا رو شناخت؟ توی این ویدیو می‌خوایم شما رو با چهار دسته دروغگویی که ممکنه توی زندگی باهاشون روبه‌رو بشید، آشنا کنیم.

زندگی نسیم بنایی | روزنامه‌نگار

بچه‌دار شویم یا نشویم؟

هنگام تصمیم گیری درباره داشتن یا نداشتن فرزند ، باید بدانیم که پاسخ "درست" یا "غلط" را انتخاب نمی کنیم - بلکه صرفاً تصمیم می گیریم برای کدام شکل از رنج های آینده مناسب تر هستیم. سوال اینجاست که آیا بچه دار شویم یا نشویم؟

زندگی روزآروز

با خود مهربان باشیم

بسیاری از ما نسبت به خودمان، مهربان نیستیم و از آن‌جا که نسبت به این رفتار آگاهی نداریم، آسیب‌پذیری‌مان در این زمینه بیشتر می‌شود.

زندگی روزآروز

با این چهار علامت می‌فهمید فردی به صورت پنهانی، غمگین است

همدردی یکی از مهارت‌های مهم زندگی است. چهارچشمی حواستان به نشانه‌های ناراحتی باشد تا بتواند جلوی بروز آن را در خودتان هم بگیرید

زندگی شان کرنان | ترجمه نسیم بنایی

رابطه سمی چیست؟

رابطه عاطفی اگر خوب و سالم باشد، برای دو طرف رابطه هم سلامتی و آرامش به ارمغان می‌آورد. اما یک رابطه ناسالم و سمی، روان افراد رو دچار آسیب‌های بسیاری خواهد کرد.

زندگی روزآروز

چرا وقتی کار نمی‌کنم عذاب وجدان می‌گیرم؟

همه ما می‌خواهیم تمام کارهایمان را انجام دهیم تا وقت آزاد داشته باشیم. اما در رابطه با اوقات فراغت، باید خیلی حواسمان را جمع کنیم. کار نداشتن می‌تواند چالش‌های بسیاری برای روح و روان ما ایجاد کند

زندگی روزآروز

آیا روان من سالم است؟

امروزه بیماری کرونا به جز آسیب‌های جسمانی، سلامت روانی بسیاری از آدم‌ها در معرض خطر قرار داده. حالا ما اطلاعات زیادی درباره بیماری‌های روان داریم. اما سلامت روان دقیقا چیست؟

زندگی روزآروز